Jeugdcup Triatlon - Jeugd A en junioren

Met steun van Aveve


Start is gepland omstreeks 12:00 uur. De inschrijvingen openen 1,5 uur voor de start van de wedstrijd. Wees op tijd!

Deze wedstrijd is onderdeel van het BK Jeugdtriatlon. Elke deelnemer dient zowel het zwem-, fiets- als looponderdeel af te leggen.

De afstanden van het BK Jeugdtriatlon - Jeugd A/Junioren bedragen:

750 meter zwemmen
20 kilometer fietsen
5 kilometer lopen

Aangezien dit ook een stayerwedstrijd betreft, is een triatlon- of lang opzetstuur niet toegelaten.

De inschrijving bedraagt € 25. Alle opbrengst gaat naar de To Walk Again foundation.

Geannuleerde inschrijvingen worden niet terugbetaald!

Het aantal deelnemers wordt beperkt tot 250.

Categorieën : Jongens, Meisjes

Inschrijven gebeurt via de website van de VTDL.

Als je reeds een login hebt, klik dan op INLOGGEN, ook als je met hetzelfde e-mailadres wenst in te schrijven maar je wachtwoord niet meer weet, kan je je wachtwoord hier opvragen.

Ben je nieuw, of weet je het e-mailadres niet meer, klik dan (opnieuw) op REGISTREREN.

Vul verder alle gegevens in en je ontvangt een email met je inloggegevens waarmee je kan inloggen bij VTDL (via de link in de mail of via de link INLOGGEN hierboven)

Nu kan je je inschrijven voor alle triathlons in België...

Kies de knop WEDSTRIJDEN en zoek de Sterke Peer Triathlon.

NaamGemeenteCategorie
Beke TilleHEVERLEEF16 (Jeugd A)
Bradt FraukeHEESTERTF16 (Jeugd A)
CHAUVEHEID HANNAHLIEGE 1F16 (Jeugd A)
Cottenie EmmaHEESTERTF16 (Jeugd A)
CULTIAUX AUROREFARCIENNESF16 (Jeugd A)
De Graef LienMECHELENF16 (Jeugd A)
De Vos SarahDENDERMONDEF16 (Jeugd A)
De Wolf MayaBORSBEEK (ANTW.)F16 (Jeugd A)
Dejonckheere AikoANTWERPEN 5F16 (Jeugd A)
Deleersnyder LiseSINT-DENIJSF16 (Jeugd A)
DELESTINNE OliviaF16 (Jeugd A)
Fleerackers HasseBRECHTF16 (Jeugd A)
Geentjens Anne-SophieVLIMMERENF16 (Jeugd A)
Guillemyn HanneloreHARELBEKEF16 (Jeugd A)
HILLER Marie-LouiseELSENEF16 (Jeugd A)
LOURTIE ALICENALINNESF16 (Jeugd A)
PANAGIOTIDIS MARINEWATERLOOF16 (Jeugd A)
Roman CamilleAALTERF16 (Jeugd A)
Rooman SarahANTWERPEN 1F16 (Jeugd A)
SCHMITS ELISAF16 (Jeugd A)
Van Den Daele JasmienZEMSTF16 (Jeugd A)
Van Dycke VeraKesselF16 (Jeugd A)
VANDER ELST JulietteARVILLEF16 (Jeugd A)
Wittemans MitROTSELAARF16 (Jeugd A)
 
De Groof PaulineRAMSKAPELLE (KNOKKE-HEIST)F18 (Junioren)
Deleersnyder LauraSINT-DENIJSF18 (Junioren)
Dequae NeleHELKIJNF18 (Junioren)
D'haene YaraOtegemF18 (Junioren)
Dubin BoBRUGGEF18 (Junioren)
HILLER El?onoreIXELLESF18 (Junioren)
Van Hecke BrittHAMME (O.-VL.)F18 (Junioren)
Vandekerckhove LotteAvelgemF18 (Junioren)
Vansteenkiste RhuneSINT-ELOOIS-WINKELF18 (Junioren)
Verhaeghe MartheTIEGEMF18 (Junioren)
Wittemans OdilROTSELAARF18 (Junioren)
 
Aernouts DriesWUUSTWEZELM16 (Jeugd A)
Aga SethLEBBEKEM16 (Jeugd A)
BEFAYT YA?LHAINE-SAINT-PAULM16 (Jeugd A)
BELKHAYAT ROBINEREM16 (Jeugd A)
Buytaert CharlesHOVEM16 (Jeugd A)
Cannaerts ThibautNijlenM16 (Jeugd A)
DE BEL JulienGREZ-DOICEAUM16 (Jeugd A)
Debecker ThomasOOSTDUINKERKEM16 (Jeugd A)
Delissen MatsWUUSTWEZELM16 (Jeugd A)
Fran?ois TomasVILVOORDEM16 (Jeugd A)
GAY Pierre-LouisTOURNAIM16 (Jeugd A)
Globevnik MathijsMECHELENM16 (Jeugd A)
GUILLAUME ARNAUDTHY LE BAUDUINM16 (Jeugd A)
Haeverans TuurGrobbendonkM16 (Jeugd A)
Jacobs SeppeWUUSTWEZELM16 (Jeugd A)
LAMBAUX AntoineM16 (Jeugd A)
LONCOUR BRIEUCGENVALM16 (Jeugd A)
Mees LondonBEVEREN-WAASM16 (Jeugd A)
Michiels KlaasAARSCHOTM16 (Jeugd A)
Minnebo JarneZWEVEGEMM16 (Jeugd A)
MORENO ALEXISCEROUX-MOUSTYM16 (Jeugd A)
Noppe ArthurVAULX (TOURNAI)M16 (Jeugd A)
parmentier mathisIZEGEMM16 (Jeugd A)
Philippe HugoSTERREBEEKM16 (Jeugd A)
Renders SenneWUUSTWEZELM16 (Jeugd A)
ROSSINI EdouardM16 (Jeugd A)
TYTGAT LUKAWATERLOOM16 (Jeugd A)
Uyttenhove LouisROESELAREM16 (Jeugd A)
Van der Stighelen JoranANTWERPEN 6M16 (Jeugd A)
Van Nuffelen WoutScherpenheuvelM16 (Jeugd A)
VERCAMMEN SEPPEETABLESM16 (Jeugd A)
Vereycken RubenMECHELENM16 (Jeugd A)
ZAOUDI GABRIELBRAINE-L'ALLEUDM16 (Jeugd A)
ZAOUDI ISMAELBRAINE-L'ALLEUDM16 (Jeugd A)
 
Ameye JarneGRIMBERGENM18 (Junioren)
Bogaert LouisAALSTM18 (Junioren)
Bogaert MathisROESELAREM18 (Junioren)
De Ceuster JasperNijlenM18 (Junioren)
De Dobbelaere RafADEGEMM18 (Junioren)
De Graef SeppeMECHELENM18 (Junioren)
De Smedt HartwigAAIGEMM18 (Junioren)
Declerck TiboGRIMBERGENM18 (Junioren)
Delvaux PepKESSEL-LOM18 (Junioren)
Desender VictorKACHTEMM18 (Junioren)
Detollenaere MaartenKORTRIJKM18 (Junioren)
DEWEZ MaximeM18 (Junioren)
DOUGLAS JACKROSIERESM18 (Junioren)
Ghielens WoutGROBBENDONKM18 (Junioren)
GUILLAUME MAXIMERIXENSARTM18 (Junioren)
Huygens ArneBALENM18 (Junioren)
Janssens LarsOTTENBURGM18 (Junioren)
Janssens ThomasGrobbendonkM18 (Junioren)
MARTIN SimonOTTENBURGM18 (Junioren)
Moens MiloAntwerpenM18 (Junioren)
Nicolaes JulianROSMEERM18 (Junioren)
OLDENHOVE MartinWALHAINM18 (Junioren)
Roelans BrechtNIJLENM18 (Junioren)
Thijs BalteELEWIJTM18 (Junioren)
Torfs EmielBOOMM18 (Junioren)
Van Buynder ThibaudBELSELEM18 (Junioren)
Van de Weyer JenteMEERHOUTM18 (Junioren)
Van den Daele NielsZEMSTM18 (Junioren)
VANDERMUNTER BASTIENBRAINE-L'ALLEUDM18 (Junioren)
Verstraeten GihaioNEDERENAMEM18 (Junioren)
Voorhof RobbeNIJLENM18 (Junioren)
Jeugdcup Triatlon - Jeugd A en junioren (Wuustwezel - Belgium)
Jeugdcup Triatlon - Jeugd A en junioren (Wuustwezel - Belgium)
Jeugdcup Triatlon - Jeugd A en junioren (Wuustwezel - Belgium)
Meer foto's
Gemeente Wuustwezel