1/8e Sprint

Met steun van Lotto


Start is gepland omstreeks 18:30 uur. De inschrijvingen openen 1,5 uur voor de start van de wedstrijd. Wees op tijd!

De Individuele Sprint Triatlon is voor iedereen toegankelijk. Ook deelnemers zonder vaste licentie zijn toegelaten. Deze recreatieve wedstrijd is de sportieve afsluiter van een hoogdag in Wuustwezel. Elke deelnemer dient zowel het zwem-, fiets- als looponderdeel af te leggen.

De afstanden van de Individuele Sprint Triatlon bedragen:

750 meter zwemmen
20 kilometer fietsen
5 kilometer lopen

Verklede deelnemers worden met open armen ontvangen op de Sterke Peer Triatlon. Er wordt een extra prijs voorzien voor de best verklede deelnemers. Let wel op dat je je steeds aan de reglementen van Triatlon Vlaanderen houdt.

Aangezien dit ook een stayerwedstrijd betreft, is een triatlon of lang opzetstuur niet toegelaten.

De inschrijving bedraagt € 30 exclusief daglicentie (de daglicentie is verplicht, hierdoor ben je verzekerd via Triatlon Vlaanderen). Alle opbrengst gaat naar de To Walk Again foundation.

Geannuleerde inschrijvingen worden niet terugbetaald!

Het aantal deelnemers wordt beperkt tot 300.

Inschrijven gebeurt via de website van de VTDL.

Als je reeds een login hebt, klik dan op INLOGGEN, ook als je met hetzelfde e-mailadres wenst in te schrijven maar je wachtwoord niet meer weet, kan je je wachtwoord hier opvragen.

Ben je nieuw, of weet je het e-mailadres niet meer, klik dan (opnieuw) op REGISTREREN.

Vul verder alle gegevens in en je ontvangt een email met je inloggegevens waarmee je kan inloggen bij VTDL (via de link in de mail of via de link INLOGGEN hierboven)

Nu kan je je inschrijven voor alle triathlons in België...

Kies de knop WEDSTRIJDEN en zoek de Sterke Peer Triathlon.

NaamGemeenteCategorie
Bogaerts ElienWUUSTWEZELF16 (Jeugd A)
Van Hoeck HanneKALMTHOUTF16 (Jeugd A)
 
Bastiaansen JoniMINDERHOUTF18 (Junioren)
De Meester LuneWUUSTWEZELF18 (Junioren)
Van Loy JulieBRECHTF18 (Junioren)
Vermeiren LynnWUUSTWEZELF18 (Junioren)
 
Arnouts AnneKALMTHOUTF24 (Senioren)
B?umer SilkeEKEREN (ANTWERPEN)F24 (Senioren)
Bernaerts SaraWUUSTWEZELF24 (Senioren)
Blom MarijkeEDEGEMF24 (Senioren)
Boels HeleneHERSELTF24 (Senioren)
Catthoor EllenOOSTMALLEF24 (Senioren)
De Smet EllenF24 (Senioren)
Devalckeneer AnnKALMTHOUTF24 (Senioren)
Diependaele JonoEKEREN (ANTWERPEN)F24 (Senioren)
Dreessen RuthBORGERHOUT (ANTWERPEN)F24 (Senioren)
Duys HanneMERKSEM (ANTWERPEN)F24 (Senioren)
Genyn AnnemiekeWUUSTWEZELF24 (Senioren)
Gommers KarenWUUSTWEZELF24 (Senioren)
Heirman Britt'S GRAVENWEZELF24 (Senioren)
Kenis JulieWUUSTWEZELF24 (Senioren)
Koyen MeriHOOGSTRATENF24 (Senioren)
Littwin JuliaBOOMF24 (Senioren)
Luyten JulieKWAADMECHELENF24 (Senioren)
Michielsen InneWUUSTWEZELF24 (Senioren)
Noyelle AnabelLEDEBERG (GENT)F24 (Senioren)
Pauwels LauranneANTWERPEN 1F24 (Senioren)
Ribbens NatashaWUUSTWEZELF24 (Senioren)
Stevens LeneKALMTHOUTF24 (Senioren)
Truyers ElineBORGERHOUT (ANTWERPEN)F24 (Senioren)
Van Den Bergh TinneWUUSTWEZELF24 (Senioren)
Van Gorp AnnelienHERENTALSF24 (Senioren)
Van Ham EllenWUUSTWEZELF24 (Senioren)
Van Riel NoorBORGERHOUT (ANTWERPEN)F24 (Senioren)
Van Schil HenrikeGEELF24 (Senioren)
Van Vlaenderen KatleenWUUSTWEZELF24 (Senioren)
Vandendriessche ThaliaBRECHTF24 (Senioren)
Verjans SarahBUVINGENF24 (Senioren)
Vermeiren KatrienRIJKEVORSELF24 (Senioren)
Wittenberg MarionMEERF24 (Senioren)
Wuyts TanyaBRECHTF24 (Senioren)
Wyckmans SofieBERCHEM (ANTWERPEN)F24 (Senioren)
 
Aernouts IlsWUUSTWEZELF40 (Masters A)
Jorissen KatjaHERDERENF40 (Masters A)
Prinsen MischaKALMTHOUTF40 (Masters A)
Steurs KarenSINT-JOB-IN-'T-GOORF40 (Masters A)
Van Dessel KathleenBORGERHOUT (ANTWERPEN)F40 (Masters A)
 
Chabot NathalieSINT-STEVENS-WOLUWEF50 (Masters B)
THEATE FRANCOISEMONSF50 (Masters B)
Van Aert CarlaMEERF50 (Masters B)
Van Aert Jos?HOOGSTRATENF50 (Masters B)
 
van Gils MarleenWUUSTWEZELF60 (Masters C)
Wellens NadineF60 (Masters C)
 
Boll? InesMALDERENFU23 (Beloften)
Briers Ann-SophieSCHILDEFU23 (Beloften)
De Ruysscher KaatKALMTHOUTFU23 (Beloften)
De Schutter JolienSTABROEKFU23 (Beloften)
Kloeck KatjaZOERSELFU23 (Beloften)
Meeusen IlkeWUUSTWEZELFU23 (Beloften)
Palinckx SamWUUSTWEZELFU23 (Beloften)
Quirijnen ElleBRECHTFU23 (Beloften)
Van Driessche NikitaWuustwezelFU23 (Beloften)
Vermeiren RuthLOENHOUTFU23 (Beloften)
 
Van Loy CedricSINT-LENAERTSM16 (Jeugd A)
Woets WouterTONGERENM16 (Jeugd A)
 
Ooms ZicoMEERM18 (Junioren)
Preud'homme MathiasWUUSTWEZELM18 (Junioren)
Van Looveren C?dricWUUSTWEZELM18 (Junioren)
Vermeiren JelleWUUSTWEZELM18 (Junioren)
 
Adriaenssen JeroenRIJKEVORSELM24 (Senioren)
Anthonissen StefSINT-LENAERTSM24 (Senioren)
Augustyns RoelWUUSTWEZELM24 (Senioren)
Balbaert JoppeANTWERPEN 6M24 (Senioren)
Bastiaensen MichielBERCHEM (ANTWERPEN)M24 (Senioren)
Bes SenneWuustwezelM24 (Senioren)
Bevers StefWUUSTWEZELM24 (Senioren)
Bob MichielsenWUUSTWEZELM24 (Senioren)
Bresseleers TomBRASSCHAATM24 (Senioren)
Brocatus QuintenGENTM24 (Senioren)
Bultheel ThibaultSTABROEKM24 (Senioren)
Burms DaneBREENDONKM24 (Senioren)
Clemens LanderBRASSCHAATM24 (Senioren)
Commissaris RobbeLEUVENM24 (Senioren)
Coninx StefWuustwezelM24 (Senioren)
Cools StijnRIJKEVORSELM24 (Senioren)
Cuigniez LoicGENTM24 (Senioren)
cuypers driesSTABROEKM24 (Senioren)
De Bock HannesWUUSTWEZELM24 (Senioren)
De Boitselier MaartenBERCHEM (ANTWERPEN)M24 (Senioren)
De Clerck NielsKALMTHOUTM24 (Senioren)
De Groote WannesLEDEBERG (GENT)M24 (Senioren)
De Weert KoenZOERSELM24 (Senioren)
de Winter SiebeEKEREN (ANTWERPEN)M24 (Senioren)
Deckers JanLOENHOUTM24 (Senioren)
Druyts GerryBRECHTM24 (Senioren)
Elst KevinKALMTHOUTM24 (Senioren)
Eyckmans FerreNIJLENM24 (Senioren)
Eysermans BenjaminANTWERPEN 1M24 (Senioren)
Geypen NicoBALENM24 (Senioren)
Geysen ThijsWUUSTWEZELM24 (Senioren)
Gysen StefWUUSTWEZELM24 (Senioren)
Hermans MatsOUD-TURNHOUTM24 (Senioren)
Jansen AndresMINDERHOUTM24 (Senioren)
Jansen EvelienBORSBEEK (ANTW.)M24 (Senioren)
Jansens SanderBOUTERSEMM24 (Senioren)
Janssen KoenANTWERPEN 1M24 (Senioren)
Janssens RobbeWUUSTWEZELM24 (Senioren)
Janssens WoutDEURNE (ANTWERPEN)M24 (Senioren)
Joosen WimHOOGSTRATENM24 (Senioren)
Kenis JanLOENHOUTM24 (Senioren)
Kenis LodeWUUSTWEZELM24 (Senioren)
Kennis NickOOSTMALLEM24 (Senioren)
Kerstens HansANTWERPEN 1M24 (Senioren)
Kerstens MichielWUUSTWEZELM24 (Senioren)
Kimpe DriesKALMTHOUTM24 (Senioren)
Lauryssen GeertSint-LenaartsM24 (Senioren)
Lijssens MaximeANTWERPEN 1M24 (Senioren)
Michielsen SimonMERKSEM (ANTWERPEN)M24 (Senioren)
Monsieurs TimWUUSTWEZELM24 (Senioren)
Mordijck JeroenDENDERLEEUWM24 (Senioren)
Naimi YannickKAPELLEN (ANTW.)M24 (Senioren)
Paenen JordyHoogerheideM24 (Senioren)
Palinckx MatsWUUSTWEZELM24 (Senioren)
Peer LennertANTWERPEN 1M24 (Senioren)
Peetermans MathiasNIEUWRODEM24 (Senioren)
Pintens NielsANTWERPEN 1M24 (Senioren)
Pirlot GillesLOUVAIN-LA-NEUVEM24 (Senioren)
Polders JeroenMERKSPLASM24 (Senioren)
Schrauwen HansWUUSTWEZELM24 (Senioren)
Sels VincentZOERSELM24 (Senioren)
Slegers MathiasBRASSCHAATM24 (Senioren)
Slingerland NiekANTWERPEN 1M24 (Senioren)
Suetens TomNijlenM24 (Senioren)
Thijs NickKAPELLEN (ANTW.)M24 (Senioren)
van bavel bobLOENHOUTM24 (Senioren)
Van Belle JoeriRIJMENAMM24 (Senioren)
Van den Buys DieterWUUSTWEZELM24 (Senioren)
Van Den Langenbergh BartKALMTHOUTM24 (Senioren)
van der Donk AxelANTWERPEN 1M24 (Senioren)
Van Eeckhoudt StoffelKALMTHOUTM24 (Senioren)
Van Gastel HansBRECHTM24 (Senioren)
Van genechten StijnOEVELM24 (Senioren)
Van Gils GeertKALMTHOUTM24 (Senioren)
Van Ginneken DinnyWUUSTWEZELM24 (Senioren)
Van Hasselt GuntherWUUSTWEZELM24 (Senioren)
Van Hasselt QuintenLOENHOUTM24 (Senioren)
Van Hasselt RobinWUUSTWEZELM24 (Senioren)
Van Hoof YoeriWUUSTWEZELM24 (Senioren)
Van Kerchove TjimmyBOOMM24 (Senioren)
Van Loon KristofKALMTHOUTM24 (Senioren)
Van Looveren JensWuustwezelM24 (Senioren)
Van Looveren WouterWUUSTWEZELM24 (Senioren)
Van Oost Lo?cLEUVENM24 (Senioren)
van Overveld EvertZOERSELM24 (Senioren)
Vandael JeroenDESSELM24 (Senioren)
Verheyden AndriesSINT-JOB-IN-'T-GOORM24 (Senioren)
Versyck TimothyGENTM24 (Senioren)
Vissers DriesWUUSTWEZELM24 (Senioren)
Vissers JoppeWUUSTWEZELM24 (Senioren)
 
Aernouts PaulWUUSTWEZELM40 (Masters A)
Anthonissen GertWUUSTWEZELM40 (Masters A)
Augustyns StevenKAPELLEN (ANTW.)M40 (Masters A)
Baron JanWALSHOUTEMM40 (Masters A)
Cools JanWuustwezelM40 (Masters A)
Cools StevenMOLM40 (Masters A)
Costermans JanWUUSTWEZELM40 (Masters A)
de schepper dominiqueBORGERHOUT (ANTWERPEN)M40 (Masters A)
De Vlieger BartWEMMELM40 (Masters A)
Delva MarioHEMIKSEMM40 (Masters A)
Eelen WimBRECHTM40 (Masters A)
Evers SteveKAPELLEN (ANTW.)M40 (Masters A)
Fauvart DavidMERCHTEMM40 (Masters A)
Filip FilipLOENHOUTM40 (Masters A)
Herremans KrisWUUSTWEZELM40 (Masters A)
Janssens KurtWIJNEGEMM40 (Masters A)
Joris MaartenLOENHOUTM40 (Masters A)
Kockx BramKALMTHOUTM40 (Masters A)
Krupp JurgenWUUSTWEZELM40 (Masters A)
Lenaerts GertSINT-LENAERTSM40 (Masters A)
Lenaerts SvenSINT-LENAERTSM40 (Masters A)
Martens GerdHOOGSTRATENM40 (Masters A)
Moerenhout BartEREMBODEGEMM40 (Masters A)
Nicolai PieterBrechtM40 (Masters A)
Renders BjornWUUSTWEZELM40 (Masters A)
roovers woutWUUSTWEZELM40 (Masters A)
Sluyts TommyBORGERHOUT (ANTWERPEN)M40 (Masters A)
Soenen KoenEKEREN (ANTWERPEN)M40 (Masters A)
Van Den Bemt EdwinESSENM40 (Masters A)
Van Dijck KoenANTWERPEN 1M40 (Masters A)
Van Driessche MircoWuustwezelM40 (Masters A)
Van dyck BartSINT-LENAERTSM40 (Masters A)
Van hamburg RobinFijnaartM40 (Masters A)
Van Hulle FilipHOBOKEN (ANTWERPEN)M40 (Masters A)
Van Loon JeroenKALMTHOUTM40 (Masters A)
Van Looveren BartWUUSTWEZELM40 (Masters A)
Van Looveren KrisWUUSTWEZELM40 (Masters A)
Van Looveren KurtKAPELLEN (ANTW.)M40 (Masters A)
Van Looveren WimKalmthoutM40 (Masters A)
van santvliet roelWUUSTWEZELM40 (Masters A)
Verachtert KristofKALMTHOUTM40 (Masters A)
Vermeiren KrisLoenhoutM40 (Masters A)
Vermeiren StijnLOENHOUTM40 (Masters A)
Willems BartBRECHTM40 (Masters A)
 
Delrue JohanNIELM50 (Masters B)
Janssens ErwinSINT-JORIS-WINGEM50 (Masters B)
Janssens KoenWUUSTWEZELM50 (Masters B)
Lauwerens StevenBEERSEM50 (Masters B)
Meeus GinoVORSELAARM50 (Masters B)
Mertens MarcNIELM50 (Masters B)
Naimi AchourKAPELLEN (ANTW.)M50 (Masters B)
Roels BrunoTessenderloM50 (Masters B)
Sprangers RuudMeerM50 (Masters B)
Tumelaire BjarneWUUSTWEZELM50 (Masters B)
Van Geit PeterESSENM50 (Masters B)
Van Kerchove DirkHOBOKEN (ANTWERPEN)M50 (Masters B)
Van Lierde BrunoMERKSEM (ANTWERPEN)M50 (Masters B)
Vermeiren PaulWUUSTWEZELM50 (Masters B)
 
Gysen JohnWUUSTWEZELM60 (Masters C)
Koyen LucHOOGSTRATENM60 (Masters C)
Wandel EricBredaM60 (Masters C)
 
Bastiaensen ThomasKAPELLEN (ANTW.)MU23 (Beloften)
Brants TimBOOMMU23 (Beloften)
Buytaert SamESSENMU23 (Beloften)
Cuypers JarnoVliermaalMU23 (Beloften)
De Smedt VolkwinAAIGEMMU23 (Beloften)
Dierckens JorreKAPELLEN (ANTW.)MU23 (Beloften)
Dries CostermansKAPELLEN (ANTW.)MU23 (Beloften)
Nelen TimoESSENMU23 (Beloften)
surgeloose owenKALMTHOUTMU23 (Beloften)
Van der Auwera jarneAVERBODEMU23 (Beloften)
Vermeiren DriesWUUSTWEZELMU23 (Beloften)
1/8e Sprint (Wuustwezel - Belgium)
1/8e Sprint (Wuustwezel - Belgium)
1/8e Sprint (Wuustwezel - Belgium)
Meer foto's
Gemeente Wuustwezel