Jeugdcup Triathlon - Jeugd C

Met steun van Lotto


De start is gepland omstreeks 9:00 uur. Gelieve minstens 1,5 uur voor de start aanwezig te zijn !

Elke deelnemer moet zowel het zwem-, fiets- als looponderdeel afleggen.

De afstanden bij de Jeugdcup Triathlon - Jeugd C bedragen:

  • 250 meter zwemmen
  • 5 km fietsen
  • 1,5 km lopen

Categorieën : Jongens, Meisjes

De inschrijving voor Jeugdcup Triathlon bedraagt € 25.

Geannuleerde inschrijvingen worden niet terugbetaald!

Het aantal deelnemers wordt beperkt tot 60 (30 Jongens en 30 Meisjes).

Inschrijven gebeurt via de website van de VTDL.

Als je reeds een login hebt, klik dan op Inloggen, ook als je met hetzelfde e-mailadres wenst in te schrijven maar je wachtwoord niet meer weet, kan je je wachtwoord hier opvragen.

Ben je nieuw, of weet je het e-mailadres niet meer, klik dan (opnieuw) op Registreren.

Vul verder alle gegevens in en je ontvangt een email met je inloggegevens waarmee je kan inloggen bij VTDL (via de link in de mail of via de link INLOGGEN hierboven)

Nu kan je je inschrijven voor alle triathlons in België...

Kies de knop WEDSTRIJDEN en zoek de Sterke Peer Triathlon.

CategoriePloeg
F12 (Jeugd C)Cannaerts Margot
F12 (Jeugd C)de Meulenaere Marit
F12 (Jeugd C)Dewilde Jelke
F12 (Jeugd C)Geentjens Maxime
F12 (Jeugd C)Haak Aukje
F12 (Jeugd C)Horemans Kaat
F12 (Jeugd C)Kerckhofs Frouke
F12 (Jeugd C)Lernout Laura
F12 (Jeugd C)Mathys Xanthe
F12 (Jeugd C)Philippe Lucie
F12 (Jeugd C)Vercammen Tess
F12 (Jeugd C)Vrindts Celine
F14 (Jeugd B)Baron Kaat
F14 (Jeugd B)Cottenie Emma
F14 (Jeugd B)De Raedemaeker ALEXE
F14 (Jeugd B)Debecker Eline
F14 (Jeugd B)Dejonckheere Aiko
F14 (Jeugd B)Deleersnyder Lise
F14 (Jeugd B)Geentjens Anne-Sophie
F14 (Jeugd B)Maes Laura
F14 (Jeugd B)Minnebo Lotte
F14 (Jeugd B)Puck Oudeman
F14 (Jeugd B)Roelans Marthe
F14 (Jeugd B)Van Der Stappen Lani
F14 (Jeugd B)Vanroose Rhune
F14 (Jeugd B)Wittemans Mit
F16 (Jeugd A)De Graef Lien
F16 (Jeugd A)De Groof Pauline
F16 (Jeugd A)Deleersnyder Laura
F16 (Jeugd A)Dequae Nele
F16 (Jeugd A)Fleerackers Hasse
F16 (Jeugd A)Mars Aniek
F16 (Jeugd A)Maud Oudeman
F16 (Jeugd A)Noorloos Soo Yin
F16 (Jeugd A)ROMAN Camille
F16 (Jeugd A)Vansteenkiste Rhune
F16 (Jeugd A)Wittemans Odil
F18 (Junioren)De Witte Lize
F18 (Junioren)Dubin Bo
F18 (Junioren)Vandekerckhove Lotte
F18 (Junioren)Willen Hannelore
M12 (Jeugd C)ATERS JEFF
M12 (Jeugd C)De Meulenaere Runar
M12 (Jeugd C)Debecker Thibaut
M12 (Jeugd C)Deleersnyder Remy
M12 (Jeugd C)Fleerackers Preben
M12 (Jeugd C)Hermans Axl
M12 (Jeugd C)Muys Elias
M12 (Jeugd C)Philippe Tom
M12 (Jeugd C)Stappaerts Jari
M12 (Jeugd C)van den Boer Arthur
M12 (Jeugd C)Vanwijnsberghe Tenzin
M14 (Jeugd B)Ares Arno
M14 (Jeugd B)Ares Vic
M14 (Jeugd B)Baelde Ibe
M14 (Jeugd B)Cannaerts Dries
M14 (Jeugd B)Cannaerts Thibaut
M14 (Jeugd B)Clauws Mart
M14 (Jeugd B)Desmet Maxime
M14 (Jeugd B)Devos Jasper
M14 (Jeugd B)Huyghe Cis
M14 (Jeugd B)Klaver Olivier
M14 (Jeugd B)Masyn Jasper
M14 (Jeugd B)Michielsen-Meulemans Merlijn
M14 (Jeugd B)Philippe Hugo
M14 (Jeugd B)Tanghe Ides
M14 (Jeugd B)Van Langenhove Arnoud
M14 (Jeugd B)Vercauteren Jentel
M16 (Jeugd A)Ares Ruben
M16 (Jeugd A)Catry Theo
M16 (Jeugd A)De Ceuster Jasper
M16 (Jeugd A)De Smedt Hartwig
M16 (Jeugd A)Delvaux Pep
M16 (Jeugd A)Desmet Thibaut
M16 (Jeugd A)Globevnik Mathijs
M16 (Jeugd A)Haesen Jonathan
M16 (Jeugd A)Haeverans Tuur
M16 (Jeugd A)Jacobs Seppe
M16 (Jeugd A)Kinget Niels
M16 (Jeugd A)Lazaroms Sem
M16 (Jeugd A)Meyvis Pieter
M16 (Jeugd A)Michielsen-meulemans Wannes
M16 (Jeugd A)Mick Schussel Mick
M16 (Jeugd A)Niels van Lanen Niels
M16 (Jeugd A)Peray Elias
M16 (Jeugd A)Renders Senne
M16 (Jeugd A)Roelans Brecht
M16 (Jeugd A)Thijs Balte
M16 (Jeugd A)Thijs Balte
M16 (Jeugd A)Torfs Emiel
M16 (Jeugd A)Uyttenhove Louis
M16 (Jeugd A)Van den Brink Kai
M16 (Jeugd A)Van Langenhove Ioan
M16 (Jeugd A)Voorhof Robbe
M18 (Junioren)Coppens Aaron
M18 (Junioren)De Graef Seppe
M18 (Junioren)Detollenaere Maarten
M18 (Junioren)Feenstra Timo
M18 (Junioren)Ian Pennekamp Ian
M18 (Junioren)Lepinoy Robin
M18 (Junioren)Nicolaes Julian
M18 (Junioren)Philips Siebe
M18 (Junioren)Van de Weyer Jorre
M18 (Junioren)VANDEBROEK ANTOINE
Jeugdcup Triathlon - Jeugd C (Wuustwezel - Belgium)
Jeugdcup Triathlon - Jeugd C (Wuustwezel - Belgium)
Jeugdcup Triathlon - Jeugd C (Wuustwezel - Belgium)
Meer foto's
Gemeente Wuustwezel