Trio triathlon

Sponsored by 185

Zaterdag 11 augutsus 2018, de twaalfde editie van de Sterke Peer Triatlon!

De inschrijvingen openen begin 2018.


Deelnemers jonger dan 16 jaar dienen bij aanmelding op zaterdag 12 augustus een ondergetekende schriftelijke goedkeuring voor deelname van de ouders voor te leggen.

Start is gepland omstreeks 13.30 uur. Gelieve minstens 1,5 uur voor de start aanwezig te zijn !

De trio triatlon is een triatlon voor teams van 3 personen: deelnemer 1 neemt de 375 m zwemmen voor zijn rekening en geeft na het zwemmen de beurt aan de tweede deelnemer. Die legt het 20 km lange fietsonderdeel af en geeft tot slot door aan de loper van het team. De loper wordt na 5 km lopen luid aangemoedigd en opgewacht door zijn teamleden aan de finish.

Aangezien dit ook een stayerwedstrijd betreft, is een triatlon of lang opzetstuur niet toegelaten.

De trio triatlon is toegankelijk voor iedereen en is een zeer leuk concept om teamwerking en sporten te combineren. Om het nog leuker te maken zal er een extra prijs voorzien worden voor het best verklede trio.

De inschrijving per team bedraagt € 18 + € 12 voor een daglicentie (hierdoor ben je verzekerd via VTDL). Alle opbrengst gaat naar 3 lokale projecten en de To Walk Again foundation.

Hopelijk mogen we jullie team ook dit jaar weer verwelkomen zodat jullie mekaar op een zeer leuke manier kunnen bekampen.

Het aantal teams wordt beperkt tot 250.



CategoriePloeg
MENBealertteam (laurijssen Gie, Allegaert Paul, Meutermans Mark)
MENBeter Dan Team 2 (kerstens Kim, Duerloo Dominique, Kerstens Kevin)
MENBezembos (cleiren David, Sevenans Thomas, Luyckx Jeroen)
MENBir Aernouts (aernouts Bert, Aernouts Jan, Aernouts Jef)
MENBir+ (fleerackers Stefan, Matheeuwssen Guy, Peeters Kim)
MENBir 2 (lambrechts Adam, Vrints Joris, Antonissen Thijs)
MENBioracer Triatlon Team (incl. 1 185'er) (lauryssen Geert, De Henau Jan, De Bruyn Sam)
MENBioracer/ 185 (janssens Robbe, Rombouts Erik, Arnouts Guy)
MENBir1 (van Looveren Jef, Aernouts Wim, Bogaerts Steven)
MENBora (maas Robert, Van Eekelen Erwin, Loos Cis)
MENBrocolli Boys (leenaerts Robin, Simons Glenn, Defillet Joeri)
MENBuigetnidanbreket (sanders Lander, De Meyer Robbe, Beyers Nick)
MENCafé Pothoek (van Looveren François , Cox Willy, Van Looy Frederik)
MENClub Soa (dewilde Stijn, Peeters Pascal, Roels Werner)
MENCop Van De Wedstrijd (cop Joeri, Cop Jurgen, Symons Tom)
MENDe Amateurekes (sampermans Ian, Suykerbuyk Werner, Suykerbuyk Renzo)
MENDe Amateurs Van '99 (van Staay Brent, De Winter Lars, Traets Steven)
MENDe Fiets Van Piet Van Pa (coninx Stef, Neefs Stef, Neefs Lucas)
MENDe Plakkers (paulussen Kevin, Kets Anthony, Bonne Dennis)
MENDe Schoonbroers (bolckmans Ben, Van Goethem Jelle, Lenaerts Gert)
MENDe Stoempers (de Wolf Ben, D'haenens Brett, Augustyns Steven)
MENDe Ultimos (burms Dane, Van De Besselaer Jens, Nyckees Ken) (€)
MENDe 3 Musketiers (huybrechts Tom, Verheyen Gert, Molly Wim)
MENDe 3 Musketiers (mertens Thomas, Jacobs Kris, Breugelmans Paul)
MENDen Derden Helft (van Bavel Jasper, Anthonissen Joren, Vermeiren Gilles)
MENDeze Keer Niet Verkleed (de Grooff David, Peeters Sean, Sabbe Stijn)
MENDie Kat Kom Weer (verroken Jacob, Verheyen Bart, Vanlerberghe Jan)
MENDrie Schoon Broers (speltincx Koen, De Kooning David , Mertens Paul )
MENEins Zwei Die! (van Den Broeck Guy, Verlinden Jelle, Van Den Broeck Filip)
MENErgens Int Midden.. (sprangers Nick, Voeten Stijn, Meeusen Axel)
MENErgotherapie Ilse (nicasi Rob, Nicasi Rob, Nicasi Rob)
MENFamilie Thys Team (thys Brent, Thys Steven, Thys Ludo)
MENFat & Spoor (carvers Benny, Van Looveren Raf, Spoormans Flip)
MENFat (heirman Greg, Peter Willemsen Peter, Goderis Niels)
MENGe Ga Hard Of Ge Ga Nie (boons Gunther, Cools Wannes, Stoffelen Jens)
MENGeoseaboys (de Beule Kim, De Weyer Kjetl, Eikenberg Lukas)
MENFormule 1(85) (segers Nils, Dingemans Jeroen, Berghmans Gregory)
MENGeoseatrio (jacobs Jan, Dickx Stefan, Morris Christopher)
MENGin Dobry (evers Steve, De Bruijne Dirk, De Bruijne Kris)
MENGoe Bezig ! (westerdyk Yen, Van Looveren Jan, Van Staay Gert)
MENGoed Geprobeerd (van Hasselt Rob, Herthogs Thijs, Mertens Benny)
MENGrow (janssens Wim, Van Staey Ronny, Van Staey Greg)
MENHup Naar De Derde Helft (tahon Lo?c, Paelinck Benoît, De Vet Seppe)
MENInterligo (verscheure Tim, Van Dijck Matthijs, De Jong Bram)
MENJeugd Fat-Team (vermeiren Jelle, Paelinckx Michiel, Verhoeven Sverre)
MENKempische Kanonnen (dens Sven, Venstermans Wesley, Cavens Davy)
MENKlageto (thibaut Klaas, Van Eyndhoven Geert, Maes Tom)
MENLukebikers Trialteam 1 (willems Yannick, Wesenbeeck Arvid, Van Reusel Jan)
MENMariagaarders (simons Ian, Palinckx Siebe, Wouters Daan)
MENOchot Den Bijstand (kenis Michiel, Jan Verbeeck, Meeusen Niels)
MENPeper In Den Hol (mathijssens Jorid, Cis Vrints, Pauwels Jan)
MENPiemels (augustyns Roel, Mertens Bart, Claessens Michiel)
MENPosthuisstoempers (vissers Dries, Van Looveren Raf, Weyts Stijn)
MENPrima-Print (raets Kevin, Koninckx Glenn, Weyts Jiri)
MENRadio Klavier, Zo Zijn Er Geen Klavier. (van De Locht Benny, Van Gils Ben, Van Looveren Jan)
MENSchabbernaken (vincent Corluy, Raeymaekers Tom , Vanreusel Arthur)
MENScheve Pedaal (de Bie Dries, Martens Tom, Roelands Jean-Marc) (€)
MENShips & Burger (van Looveren Kris, Verelst Glenn, Wouters Dieter)
MENSterke Appels (heynderickx Stijn, Augustyns Evert, Heynderickx Michiel)
MENStertrappers (de Bruyn David, Anthonissen Guy, Nuytemans Koen)
MENStroboeren (van Den Bempt Gerd, Ceuppens Stefan, Waghemans Patrick)
MENSv 't Kantoor 1 (van Looveren Robbe, Vanden Bergh Maarten, Weyns Pieter)
MENSv 't Kantoor 2 (van Oers Tim, Aernouts Ronny, Smeulders Daan)
MENSv 't Kantoor 3 (aernouts Roel, Vanden Bergh Luc, Hens Steven)
MENSv 't Kantoor 4 (aerts Kobe, Matthijssen Ruud, Bastiaansen Patrick)
MENSlechter Dan Team 1 Kan Ni (konings Gunther, Kerstens Mario, Schuybroek Jeroen)
MENSmart 3 (deweerdt Joey, Keirsebelick Matthias, Michiels Jessy)
MENTeam Barabas (symens Bavo, Rigouts Raf, Rigouts Bart)
MENTeam Bauhaus (leenaerts Jonas, Van Den Keybus Matthias , Van Den Keybus Jeff)
MENTeam Bethos (geysen Bert, Bernaerts Thomas, Bevers Stef)
MENTeam Sportoase Goetschalckx (goetschalckx Andries, Goetschalckx Michiel, Goetschalckx Jef)
MENTeam Taffel (meirlaen Sam, Janssen Koen, Trekker Sam)
MENTeam "van Hasselt" (van Hasselt Jeroen, Van Hasselt Bart, Van Hasselt Jan)
MENTeam 1995 (kouwenbergh Jari, Van Herck Jelle, Michielsen Jens)
MENTeam 82 (van De Velde Wannes, Vanlerberghe Roel, De Meyer Bert)
MENThe Swagboys (berben Jean-Michel, Deleye David, Buxin Etienne)
MENTmt (bultheel Thibault, Timmermans Tim, Leemans Mattias)
MENTo The Jane (vermeiren Tom, Van De Pol Koen, Van Den Bleeken Bart)
MENTribrids (vaneysendeyk Toon, Leyssens Sam, Baeyens Lars)
MENTriple (goetschalckx Iwan, Van Aken Frank, Van Hoydonck Guy)
MENTriple Nine Team (van Nijlen Ilias, Loos Werner, De Rooy Lennard)
MENT.t.t. 2 (vandermeiren Guido, Van De Sande Robin, Vandermeiren Rudi)
MENUltimos (burms Dane, Van Den Besselaer Jens, Nyckees Ken)
MENVat (van Bavel Bob, Van De Muisenberg Rob, Anthonissen Kris)
MENVetteventententententoonstelling (horrevorst Raf, Beyers Raf, Oostvogels Jan)
MENViva Sportiva (delissen Mats, Luyckx Jef, Aernouts Dries)
MENVroeger Dronken We Palm (costermans Jan, Godrie Stefan, Van Loon Jan) (€)
MENWhite Cliffs Of Malle - Men (hens Bart, Hendrickx Pieter, Boonen Kristof)
MENWtc Tandje Bij (ribbens Thijs, Anthonissen Thomas, Quirijnen Stef)
MENWcrt_black (ceulemans Hans, Wouters Bert, Goossens Andy)
MENWcrt_green (nuytenmans Kris, Loos Gunther, Pauwels Marco)
MENFriesland Campina 5(dirk Schroyens,andy Vaes,francis Ceusters)
MENVorsselmans 1(paelinckx Bert, Paquee Eddy, Leenaerts Gert)
MENVorsselmans 2(kerstens Michiel, Beyers Stefaan, Van Loon Kristof)
MENVorsselmans 3(jacobs Nico, Vriends Louis, Verheyden Tom)
MENVorsselmans 4(jansen Jef ,huybrechts Michiel, Vorsselmans Mark)
MENVan De Locht 2(nick Deckers, Rombouts Guy, Rombouts Glen)
MENDe Agrariërs Van Maarksum(walter Van Aert, Joris Groeneweghe, Kevin Mast)
MENSportoase 1(zwemmer ,fietser, Loper)
MENSportoase 2(zwemmer ,fietser, Loper)
MENSportoase 3(zwemmer ,fietser, Loper)
MENTrippel Thys(brent Thys ,steven Thys, Steven Thys) (€)
MENDe G's(koen Koninckx ,bernd Hectors, Koen Koninkx) (€)
MENDe Rooikes(jeroen Dierickx ,yannick Peeters, Jeroen Dierickx) (€)
MIXEDFriesland Campina 6(jeroen Van Gemert,hilde Parren,bart Van Den Abbeele)
MIXED2 Mannen En 1 Vrouw (van Oers Sarah, Anthonissen Wim, Dictus Danny)
MIXEDSterke Pe(t)er In 't Kwadraat (conings Peter, Vermaere Katrin, Renders Kathleen)
MIXEDFriesland Campina 1(sam Op De Beeck,katleen Maris,gil Stryckmans)
MIXEDFriesland Campina 2(gery Van Den Bosch,ann-Sophie Cox,lisa Van Den Bossche)
MIXEDFriesland Campina 3(yves Cnudde,jurgen Schelstraete,ann Coeck)
MIXEDV3 (verhulst Janthe, Vermeiren Brent, Vermeiren Ruth)
MIXEDThe Sharks (saccasyn Gillian, Lazo Maldonado Kahn, De Beuckelaer Veerle)
MIXEDVet Mixed (kerstens Chris, Beyers Greet, Van Looveren Inge)
MIXEDVlerick M3 (baert Wouter, De Peuter Lisa, Peeters Katrien)
MIXEDTriberken (schelles Nina, De Jong Lars, Roomer Tim)
MIXEDTill The Eyndt (van Eyndt Jan, Van Eyndt Bart, Van Eyndt Katrien)
MIXEDTistem (cas Emma, Cas Stijn, Van Den Broeck Tibo)
MIXEDThe Jets (warmenbol Emma, Denis Toon, Warmenbol Jelena)
MIXEDTeam Vanlerberghe (vanlerberghe Jan, Vanlerberghe Wout, Vanlerberghe Karen)
MIXEDPosthuisgang (van Looveren Lies, Pelgrims Benjamin, Peeters Pepijn)
MIXEDTeam Antoms (anthonissen Mieke, Ansoms Niels, Anthonissen Leen)
MIXEDTeam Rocket (boden Philippe, Schuybroek Ellen, Van Gils Marko)
MIXEDTeam Spectrum (van Der Velden Karen, Commissaris Ludo, Meyvis Patrick)
MIXEDTeam Black (van Oers Steffi, Wilmsen Bruno, Van Oers Jef)
MIXEDTeam Bob (bossu Jasmijn, Van Bouwel Bob, Cattoor Vincent)
MIXEDTeam Coach Tom (van Hasselt Gwen, Schrauwen Toon, Hofmans Kurt)
MIXEDSmart 4 (somers Caroline, Van Den Bempt Olivier, Bruggeman Bart)
MIXEDSmart 1 (pauwels Serge, Geerts Tom, Van Namen Britt)
MIXEDSmart 2 (mommers Shaun, Laurens Sam, Dierckx Eline)
MIXEDSv 't Kantoor 5 (van Oers Ken, Braem Dieter, Bastiaansen Jente)
MIXED't Gat (bes Senne, Van Aert Sam, Van Brecht Leen)
MIXEDTalenten Op Rust (bolckmans Lenz, Aertsen Lucas, Verheyen Laura)
MIXEDShop2run (matthijsen Elise, Van Aelst Stefan, Van Den Wijngaert Lex)
MIXEDSigi Is De Coach (jacobs Flore, Jacobs Leendert, Quirijnen Lien)
MIXEDPk's Van Stal (lemmens Annelies, Van Dyck Bart, Vanstalle Hans)
MIXEDFlinstones (cox Monique, Van Den Heuvel Frank, Van Den Heuvel Hans)
MIXEDMaet Neyok (koyen Benny , Koyen Davy, Koyen Cindy)
MIXEDKlaver@co (klaver Alexander, Rombouts Eddy, Brys Nathalie)
MIXEDKnabbel & Babbel (jacobs Joris, Thoonen Karen, Thoonen Anneleen)
MIXEDKydabri (janssens Kyan, Millian David, Van Der Mercken Britt)
MIXEDLa Chouffe Soleil (otten Guy, Huijsmans Sjef , Huijsmans Anne-Marie)
MIXEDKinepunt Brecht 1 (peeters Lien, Druyts Gerry, Simons Stef)
MIXEDKinepunt Brecht 2 (dankers Tom, Elst Natalie, Huijbs Martijn)
MIXEDKinepunt Brecht 3 (goossenaerts Hadewig, Van Dijck Jef, Van Dijck Jos)
MIXEDK-Bas (herremans Kris, Herremans Joke, Jansen Mieke)
MIXEDGrote Toer Trio (adriaensen Anita, Van Den Eynden Valeer, Bruyns Astrid)
MIXEDGeosurftriatrio (de Jonghe Pieter, De Rycker Roeland, Van De Voorde Lies)
MIXEDFraans En De Kouwe Kaant (devos David, Van Der Jonckheyd Frans, Van Looveren Liesbet)
MIXEDGeoseaduo (denis Raphael, Gunst Nathalie, Denis Raphael)
MIXEDFat Mix (zwemmer Fat, Servaes Roos, Van Tichelt Isabelle)
MIXEDDrilie (peeters Dries, Peeters Lieve, Peeters Maarten)
MIXEDDeco (decombes Kim, Decombes Walter, Decombes An)
MIXEDDe Ventouristen (van Looveren Bart, Schoofs Michaël, Buytaert Magali)
MIXEDDe Sprinters (kempeneers Liesbeth, Cools Tom, Joosen Wim)
MIXEDDe Prutsers (de Vos Sara, Deraemaeker Rune, Deraemaeker Joren)
MIXEDDe Fragielekes (van Uffelen Nils, Thibaut Ans, Embrechts Peggy)
MIXEDDe Bondtjes (de Bondt Carolin, De Bondt Sergio, De Bondt Kobe)
MIXEDDe Collega's (polders Jeroen, Krupp Jurgen, Claessens Karen)
MIXEDBogaerts (bogaerts Senne, Bogaerts Stijn, Bogaerts Elien)
MIXEDBioracerteam La Steurs (steurs Karen, Augustyns Steven, Huybrighs Christophe)
MIXEDBir 25 (vanschaeren Jan, Goetstouwers Bart, Meeussen Nele)
MIXEDBiest 1 (vermeulen Guy, Anthonissen Marc, Stes Griet)
MIXEDBiest 2 (jochems Toon, Janssens Guy, De Jpng Els)
MIXEDBelle En De Beesten (van Looveren Jan, Van Looveren Geert, Verlinden Stephanie )
MIXEDBende Van Echternach (eyckmans Tom, Geysen Peter, Van Gestel Natalie)
MIXEDAn En De Beunhazen (wuyts An, Van Riel Paul, Van Dyck Tom)
MIXEDAndroid-Raket (teijsen Tine, Meganck Arne, Van Deun Wim)
WOMENBirladies (goetschalks Nathalie, Fleerackers Hasse, Costermans Ines)
WOMENDe Cyclingladies (van De Keybus Leen, Van Bragt Elke, Geysen Tine)
WOMENDe Mini's (kenis Julie, Van Der Wereld Kim, De Bock Margit)
WOMENDen Binnenbocht (vrints Mireille, Kock Helen, Matthyssen Karolien)
WOMENEen Één Tweetje (vanhees Marina, Martens Gerd, Vanhees Martine)
WOMENFat-Lady's (quirijnen Merel, Aernouts Ils, Vermeiren Marleen)
WOMENGeosealadies (vogels Nicky, De Pauw Kim, Sinnema Yonne)
WOMENFysio Klina Brasschaat (heirman Isabelle, Meeusen Lynn, Adams Evelien)
WOMENLynn, Fien En Flore (vermeiren Lynn, Vanhooydonck Fien, Quirijnen Flore)
WOMENPosthuisduifkes (de Vet Lotte, Anthonissen Lieselotte, Van Hasselt Lieve)
WOMENTandje Bij Ladies (van Riel Noor, Beyers Lore, Backx Renee)
WOMENTeam Adore (arnouts Anne, Pacquee Evy, Meeusen Dorien)
WOMENTeam Heidi (van Assche Tine, Huys Vera, Willaert Jente)
WOMENThe Pirates (devalckeneer Ann, Paardekam Nele, Schepers Lise)
WOMENVet Ladies (leenaerts Danielle, Van Rompaey Liesbeth, Anthonissen Lieve)
WOMENVet Ladies 2 (van Looveren Tinne, De Weert An, Deckers Joke)
WOMENVet Ladies 3 (jochems Leen, Van Gestel Liesbeth, Goetschalckx Ellen )
WOMENVlinstar Nr 1 Meets The Meyvissen (benbassat Evelyne, Meyvis Bieke, Meyvis Marjan)
WOMENFriesland Campina 4(isabelle Van Loo,michelle Vanneste,katrien Huylebroecks)
WOMENWhite Cliffs Of Malle Chicks (van De Velden Kathleen, Boenders Lien, Gabriels Debby)
WOMENWhite Cliffs Of Malle (team 2) (meeuwsen Ine, Segers Ingrid, Boenders Marij)
WOMENWij Gaan Minimaal Tot De Max (delalieux Sophie, Van Hooydonk Saskia, Colman Eef)
WOMENWow (brosens Rozanne, Stevens Lene, Colson Caroline)
WOMENWe Moeten Ook Altijd Op Dezelfde Wachten. (stieltjes Anne, Vorsselmans Jorinde, Vorsselmans Karo)
WOMENVan De Locht 1(niki Van Gils , Augustyns Floor, Van Santvliet Elke)
Trio triathlon (Wuustwezel - Belgium)
Trio triathlon (Wuustwezel - Belgium)
Trio triathlon (Wuustwezel - Belgium)
Meer foto's
Gemeente Wuustwezel